Individuálne tréningy plávania

Individuálne tréningy plávania v Bratislave

Tréning ušitý presne vám na mieru kde je iba tréner a zverenec takže tréner sa vám naplno venuje celý čas. Nedá sa použiť na všetkých jedna metodika ktorá je všeobecná a má presne naordinované koľko čoho plávať, táto neberie ohľad na individualitu každého z vás. Každý potrebuje iný čas na rôzne cvičenia podľa svojich daností a predispozícii, iné zaťaženie podľa vášho aktuálneho fyzického stavu. Na to bude nad vami tréner ktorý odhalí kde sa skrýva najväčší problém a naordinuje vám presne cvičenia aké potrebujete a koľko ich potrebujete pre to najrýchlejšie napredovanie.

Každý sme jedinečný, každý je v niečom lepší, niečo sa učí ľahšie niečo ťažšie.

Niekto napríklad nemá problém s dýchaním ale ma problém so záberom pod vodou niekto naopak, je tam veľa aspektov a našou úlohou je odhaliť cez rôzne cvičenia nedostatky alebo chyby a správnym vedením dosiahnuť najrýchlejšiu možnú cestu ku zlepšeniu.

Na vás bude aký spôsob sa chcete naučiť alebo zlepšiť najskôr, či si chcete zlepšiť aj ostatné spôsoby, či chcete plávať len pre radosť, alebo máte konkrétny cieľ či už splniť si nejaký čas na konkrétnu disciplýnu alebo byt schopný odplávať určite kilometre bez zastavenia alebo prepávat La Manche… 🙂

Na vás je čo chcete dosiahnuť, my sa budeme snažiť všetkými silami aby sme vám k tomu čo najviac dopomohli.

Ak máte kamaráta alebo kamarátov, alebo partnera/partnerku, ktorý sa chcú zlepšovať v plávaní ako vy, môžme dohodnúť spoločnú hodinu kde môžu byt aj dvaja prípade traja spolu, poprípade po konzultácii môžme vytvoriť pre vás skupinový tréning v čas ktorý navrhnuté iba s ľuďmi akých sami určíte.

Koho plávanie nadchne tak že si ho zaľúbi sa môže pridať do nášho hobby plaveckého klubu “Plávanie Bratislava” a môže si vyskúšať aj závodenie na pretekoch v kategórii masters.

Nemusíte sa báť ak ste na slabšej úrovni, plávanie masters je pre každého nech ste na akejkoľvek urovni plávania, iba sa budete musieť naučiť pár základných pravidiel a hurá na preteky.